Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu czy łechtaczki, masz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – medycyna plastyczna proponuje dla wiele opcji, które w łatwy sposób usuną Twoje bolączki i wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej i zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Odwiedź:

Ginekolog Wrocław

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Szafka na buty z sie

Na rynku Szafka na buty z siedziskiem są niezmiernie znaczącym ...